Сітки

а) Огорожа з сітки рабиці є одним з найпростіших і найдешевших способів ізолювати ділянку від зовнішнього проникнення. Варіанти виконання можуть бути як з оцинкованої проволоки, так і з не оцинкованої з різним діаметром і висотою (1,2 1,5, 1,8 2 метра погонних), також в нашому багаторічному досвіді було встановлено огорожу 3 м.п. Сітку рабиця ми виробляємо самі.

б) Шарнірна сітка. Цю огорожу широко застосовують в країнах ЄС, як перешкоду для тварин на автобанах і в загонах для худоби. Вона проводитися з висотою від 1,20 до 2 м погонних. Але її не зручність полягає в розмірі рулону. Ця сітка реалізується по 50 м погонних.

в) Рамки з сітки. Це огорожа з зварних рамок з рівностороннього кутника. В основі якої може бути будь-який вид сітки (зазвичай рабиця). Делікатний вид огорожі європейського характеру і чітких сімітрічних форм (в країнах ЄС заборонені огорожі з непрозорими матеріалу крім каменю і дерев). Висота цих рамок може бути до чотирьох метрів.

г) Ще до парканів з сітки відносять паркани секційні з зварної сітки, також іменовані 3D і 2D огорожами. Це сучасні зварні секції з дротом в ПВХ покритті або фарбування. Мають висоту від 1,2 до 2,5 метрів погонних. Поєднання 1,5 метрових секцій дозволяє робити 3 метрові огорожі для спортивних майданчиків.

В Україні ці огорожі виробляються на «ПО ТЕХНО», заводом ім.Фрунзе і «ТОВ Сітка ЗАХІД» . Продукція цих фірм відрізняється за ціною і якістю. У цьому сегменті ми тісно співпрацюємо з провідним дилером ринку і можемо надати найкращі пропозиції для Вас, так як наша ціна це доставка, монтаж та витратні матеріали.

Огорожа з трапецієвидного профілю (профнастил)

Ця огорожа є не прозорою, глухим видом паркану з висотою від 1,5 до 4 метрів погонних. Гама кольорів, довговічність і можливість повного усамітнення на ділянці — фактори такого вибору огорожі. Вибір виробників листа на ринку досить великий: від дешевого «китайця», до фінської «Ranilla». Металоконструкції під цей паркан, як і під інші, ми повністю очищаємо від шлаку і іржі, наносимо подвійне покриття грунту і після монтажу робимо фарбування, таким чином максимально захищаючи метал від корозії.

Так само, виробники профнастилу виготовляють так звані штафети. Це дозволяє зробити продуху і в той же час не прозорою ділянку, зберігаючи текстуру профнастілу.

Огорожі з Ягози і колючого дроту

Ці два види є охоронними видами парканів для підприємств, ферм, заводів, де максимально не бажано проникнення порушника на об’єкт. Можливий монтаж цих видів огорожі з підключенням електрики (огорожу «сосна»).

Брами, хвіртки

Виготовлення брам діляться на розсувні і відкотні. Наповнення можливо в будь-яких варіантах і комбінаціях.

Третій вид «гаражні брами» з листового металу. У них може відрізнятись товщина металу і розміри. Від броньованих дверей (1 м. х 2м.) до брами в ангар (4 м. х 4м.).

Хвіртки комплектуються врізними замками, доводчиками і арками. Наповнення може складатися з будь-якого матеріала.

Цоколь бетонний

Всі вище перераховані види паркану можуть комплектуватися цоколем бетонним. Це перетворює вашу ділянку, або її частину в чітко бетоновані межі ділянки з ізоляцією від бур’янів і ґрунту. Відрізняється цоколь шириною і висотою в залежності від виду огорожі і перепаду рельєфу. Ці роботи ми виконуємо зі своєю опалубкою і тільки заводським бетоном. Так само можливо бетонування сходів, майданчиків і сходових маршей.

Металоконструкціі, теплиці, навіси і вольєри, грати

Це роботи індивідуального характеру і абсолютно різною комплектацією, оригінальністю дизайну і безліччю варіантів виконання. Так само можлива комплектація вище перерахованих виробів полікарбонатом, цегляними стовпами, елементами дерева і іншими будівельними матеріалами.

Габіони

Хотілося б запропонувати вашій увазі вазі ще один вид огорож — габіони. Це бутово- кам’яний паркан в оцинкованій сітці-каркасі (ф 5 мм). Без використання цементного розчину і парканових каптурів. У країнах ЄС така огорожа зустрічається повсюдно, так як підкреслює природну, натуральну красу каменю і робить паркан відмінним на тлі інших огорож ваших сусідів. Матеріали цього паркану оцинкована сталь і камень.